XXIV EŁCKIM MARSZU W OBRONIE ŻYCIA I RODZINY

Serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych do uczestnictwa w XXIV EŁCKIM MARSZU W OBRONIE ŻYCIA I RODZINY, który odbędzie się 28 grudnia, w dniu ŚWIĘTA MŁODZIANKÓW BETLEJEMSKICH.

Zapraszamy całe rodziny – dzieci, młodzież, rodziców a także katechetów, wychowawców i wszystkich, którym nie jest obojętne niszczenie życia i jedności rodziny.

Szczególnie zapraszamy tych, którzy w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego podjęli Duchową Adopcję Dziecka Poczętego.

Rozpoczęcie Marszu o godz. 17.15. w kościele Najświętszego Serca Jezusowego w Ełku, modlitwą ekspiacyjną, następnie przemarsz w milczeniu z zapalonymi świecami wigilijnymi lub lampionami ulicami: Armii Krajowej, Słowackiego, Mickiewicza, Małeckich, Chopina i Kościuszki do Katedry św. Wojciecha, gdzie o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św.