Msza Święta w intencji o dar potomstwa

W wybraną niedzielę każdego miesiąca, przez cały 2022 rok będziemy modlić się o dar potomstwa dla małżeństw starających się o poczęcie dziecka, jak i za rodziców już oczekujących narodzin potomstwa!

Przez modlitwę, obecność i głoszone słowo chcemy okazać wsparcie i towarzyszyć małżeństwom na drodze starań.

Coraz więcej małżeństw borykających się z problemem braku potomstwa, znajduje pomoc we wstawiennictwie św. Stanisława Papczyńskiego. Miejsce naszej modlitwy również związane jest z jego osobą. Na terenie tej parafii Bóg dokonał cudu ożywienia dziecka zmarłego w łonie matki przez wstawiennictwo św. Stanisława Papczyńskiego. Św. Stanisław Papczyński jest patronem: małżeństw pragnących potomstwa – wielu małżonków mających trudności z poczęciem dziecka po modlitwie do św. Stanisława otrzymuje dar potomstwa. rodziców oczekujących narodzin dziecka – matki proszą św. Stanisława o opiekę nad nimi w okresie oczekiwania na narodziny, a także polecają swoje nienarodzone dzieci, aby przyszły na świat zdrowe i cieszyły się błogosławieństwem Boga; ma to szczególnie miejsce wtedy, kiedy ciąża jest zagrożona, lub gdy są jakiekolwiek komplikacje.

Parafia pw. NMP Królowej Apostołów w Ełku – ul. Grodzieńska 6

Pierwsza modlitwa – 23 stycznia, godz. 18.00