IV Ogólnopolska Pielgrzymka Rodzin Dzieci Utraconych

Pod patronatem abp. Marka Jędraszewskiego, Metropolity Krakowskiego, w łagiewnickim Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie 5 czerwca odbędzie się IV Ogólnopolska Pielgrzymka Rodzin Dzieci Utraconych. Pielgrzymka rozpocznie się o godzinie 12.00 modlitwą Anioł Pański i Mszą św. pod przewodnictwem ks. dr hab. Lucjana Szczepaniaka SCJ, Kapelana Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Po Mszy św. odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu z koronką oraz aktem zawierzenia zmarłych dzieci Bożemu Miłosierdziu. Przed wejściem do bazyliki rozdawane będą świece oraz karty, na których będzie można wpisać imię zmarłego dziecka. Zostaną one poniesione podczas ofiarowania wraz darami ofiarnymi. Pielgrzymka organizowana jest we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Obrońców Życia Człowieka.